Logo

ÄÄR EXPERIENCE
Elu mõõt on kogemus

Tead ju küll neid hetki, mis võtavad hinge kinni? Jalad lähevad nõrgaks ja kõhtu tekib selline imelik tunne. Veel üks hetk ja siis… Hüpe! Tundmatusse. Totaalsusesse. See on see hetk, kus kogu su sisemus hüüab: „Jah. Nüüd ma elan. Päriselt!“

Me kõik unistame sellest tundest, aga enamik meist leiab ikka mingi põhjuse, miks elamist edasi lükata. Aga mitte meie. Mina ja sina – me teame, et unistamise ja tõelise kogemise vahel on piir, millest saab üle astuda üksnes inimene ise. Ja me teeme seda. Me teeme oma unistused teoks. Haarame härjal sarvist ja võtame elult kõik, mis võtta annab. Laineharjad. Mäetipud. Porised laskumised, mis võtavad seest õõnsaks. Parimad veinid. Tuhandevärvilised päikeseloojangud. We want more!

Kalana ÄÄR on koht maailma serval, mis on loodud neile, kes tahavad tunda elamise totaalsust. Kogeda iga hetke. Neile, kes teavad, et elu mõõt on elamus. Kalana ÄÄR EXPERIENCE on kutse saama osa elamise totaalsusest. Need on nädalalõpud või — miks mitte — laagrid, kus laadida oma aku elu täis ja kogeda midagi teistsugust.

Siin avaldame infot toimuvate ürituste kohta.

Kui leiad, et just Sinul on hea idee järgmise Experience ürituse temaatika kohta, võta julgelt ühendust!

Ära lükka elamist edasi.
Ära lükka elamust edasi.

Liitu meiega @ Kalana ÄÄR Experience

Logo
KalanaÄÄR © 2023 Kõik õigused kaitstud