01.07.2023

Kalana – sinu koht maailma ÄÄRel

Paar hektarit maailma ÄÄRt? Miks mitte.

KalanaÄÄR on 2023. aastal realiseerunud mitu ootel olnud projekti. Üks neist on ürglooduslikus keskkonnas ja mere lähedal asuv kinnisvaraarendus nimega Ääremaa, mis annab võimaluse kaheksale perele seada oma koht sisse Hiiumaa (ja ka terve Eesti) ühes hinnatumas elupiirkonnas*.

Kalana Ääremaa projekti kinnistute suurus, kaunis loodus ja merelähedus, võimaldavad elanikel nautida nii privaatsust kui ka kuulumist unikaalsesse Kalana kogukonda.

Jüri Tamm: “Meie tiimi jaoks on Kalana olnud esmavalik juba aastaid, uue Ääremaa projektiga soovime suurendada veelgi nende arvu, kes tahavad end tugevamalt piirkonnaga siduda ja enam kogukonda panustada”

Vaid kaheksa kinnistut on kõik eriilmelised ja erinevate võimalustega. Unikaalse looduskeskkonna säilimiseks ja kogukonna rikastamiseks on Kalanasse oodatud loodust, aktiivset elustiili ja keskkonda hindavad inimesed. Tutvu lähemalt https://www.kalanaaar.ee/kinnistud/

Kalana Ääremaa projekti haldab Kalana Properties, mille eesmärk on tagada, et Kalana areng on pikaajaline, jätkusuutlik, tagab looduskeskkonna säilimise, kogukonna kasvu ja toetab piirkonna arengut.

Hiiumaa turismiklastri juht Kristel Üksvärav: “Kõpu poolsaar on üks Hiiumaa kiiremini arenevaid ja hinnatumaid elupiirkondi.”

Allikad: “Homme avatakse Hiiumaale ja Eestile ülioluline Kalana sadam”

Logo
KalanaÄÄR © 2023 Kõik õigused kaitstud