26.09.2023

Uued tolmuvabad teed Kalanas

Kalanas hoolime keskkonnast ja jätkusuutlikkusest, kuid samuti mugavusest. Sellepärast ehitasime peaaegu 2 kilomeetrit uusi tolmuvabu teid Paradiisirannale ja Kalana Ääremaa kinnistutele pääsemiseks.
Projekti ehituspartneri valimine oli lihtne – meie teedeehitaja Verston omab sarnaseid väärtuseid ja soovib saada maailma maailma kõige keskkonnasäästlikumaks taristuettevõtteks.

Jüri Tamm: “On hämmastav, kui palju keskkond muutub paremaks kui lisada sobiv infrastruktuur. Meil oli rõõm teha koostööd Verstoniga, Eesti taristuettevõttega, kellele jätkusuutlikkus südamelähedane.”
Veiko Veskimäe, Verston: “Olen alati arvanud, et tõeline rahulolu saabub siis, kui paned oma südame sellesse, mida teed. See on ka Verstoni DNA sügavalt juurdunud. Kalana on hea näide sellest, kuidas luua keskkond, kus loodus ja inimesed saavad harmoonias koos eksisteerida.”

Uued tolmuvabad teed muudavad teed ohutumaks (parandavad nähtavust), vähendavad aastaringselt teehooldusvajadusi ja teevad selle üldiselt mugavamaks kõigile teekasutajatele.

Logo
KalanaÄÄR © 2023 Kõik õigused kaitstud