01.05.2023

Uuenev Kalana – KalanaÄÄR, Hiiumaa

2021. aasta algas Kalanas uue hingamisega – pikalt jõude seisnud piirkond sai uue omaniku ja seejärel jätkusuutliku tulevikuvisiooni, mis koondub nime alla KalanaÄÄR. Tekkis konkreetne tegevusplaan, mis järjest realiseerub.

Vaid mõne aastaga on Kalana muutunud väheste kogunemiskohast pulbisevaks kogukonnaks, kuhu aina uuesti naasta – KalanaÄÄR on metsik iseolemise koht, kuhu luua oma maailma äär ja anda oma panus kogukonda.

Piirkonna unikaalse fluidumi formuleeris realistlikuks tulevikuvisiooniks lainelaua entusiast ja investor Jüri Tamm, kes samuti Kalanasse ankru seadnud.
Kalana on nüüd KalanaÄÄR ja see väljend koondab endasse unikaalseid elamusi, kogukonda ja maitseid, mida vaid siin, maailma äärel, kogeda saab.

Mis muudab KalanaÄÄRe unikaalseks?

  • Loodus: Kalana on tuntud mitmekülgse ja kauni looduse poolest ja asub maalilisel Hiiumaa saarel, mida ümbritseb Läänemeri. Pikad inimtühjad liivarannad ja lopsakas puutumatu rohelus on väärtused, mida tahame hoida. ÄÄRes saad tunda ürgelementide kokkukõla. Lained pritsivad vastu kive, mets kutsub seiklema ja õhk pakatab elamustest.
  • Lainelaudurite paradiis: Kalana on surfarite tõeline paradiis pakkudes suurepäraseid laineid ja tuuletingimusi, mis sobivad nii algajatele kui ka kogenud lainelauduritele. Lisaks Vabariigi kõige uuem ja avamere poolseim jahisadam, lõpmatud ratta- ja jooksurajad
  • Kogukond: Kalanas valitseb erakordne kogukonna tunnetus, mis soodustab kuuluvustunde ja kamraadlikkuse tekkimist nii kohalike kui ka külaliste seas. Kalana on kohtumispaik meile, kes usume, et elu on elamus ja elamist väärt.
    Maailmaklassi maitsed: Kalana resto on kogunemiskoht, kuhu põimitud kokku kogukonna liikmete elud ja elamused. Siin saavad Kalana ja maailm kokku. Hiiumaa kala ja Põhjamere austrid. Itaalia pitsa ja prantsuse vein ja meie ÄÄRe õlu.

KalanaÄÄR idee realiseerimiseks oleme loonud haldusettevõtte Kalana Properties, mille eesmärgiks tagada, et KalanaÄÄRe areng on pikaajaline, jätkusuutlik, tagab looduskeskkonna säilimise, kogukonna kasvu ja toetab piirkonna arengut.

info@kalanaaar.ee

Image
Image
Image
Image
Image
Logo
KalanaÄÄR © 2023 Kõik õigused kaitstud